Savanorystė

Subrendai, baigei universitetą ir savo žiniomis, patirtimi gali padėti savo universiteto jaunimui, studentų Biblijos grupėms ar darbuotojų komandai organizuojant renginius stovyklas ir pan. Pranešk mums apie tai el. p. adresu partneryste@lksb.lt arba susisiek su savo miesto studentų grupe.

Laukiame Tavęs!

Sritys, kuriose galėtumei padėti:

  1. Darbe su studentų grupėmis, pvz.: surengti Biblijos studijas universitete ar padėti jas vesti, padėti ugdyti grupės lyderį, padėti grupei suvokti judėjimo viziją, planuoti grupės veiklą; padėti organizuoti grupės maldos susirinkimus ir pan.
  2. Akademinėje veikloje, pvz.: surengti paskaitą, diskusiją ar seminarą iš savo profesninės srities, atskleidžiant ar taikant biblinį požiūrį, surengti mokymus studentams (Biblijos studijų vedimo, evangelistinius ir pan.).
  3. Techninė-organizacinė pagalba organizacijos veikloje, pvz.: profesinė konsultacija (teisinė, vadybos, finansų ir kt.); vertimas (raštu, žodžiu), bukletų, skelbimų ir pan. dizainas, spausdinimas; svetainės www.lksb.lt dizainas, techninis, programinis palaikymas, administravimas; pagalba organizuojant bendrus LKSB renginius (patalpų ieškojimas, automobilis, maisto ruoša ir kt.) ir t. t.
  4. Absolventų veiklos organizavimas
  5. LKSB atstovavimas ryšiams su visuomene, bažnyčiomis
  6. Finansinės paramos ieškojimas
  7. Kita

Savanoriška pagalba gali išaugti į nuolatinę ir nuoseklią LKSB paramą. Tokiems pagalbininkams gali būti suteiktas savanorio darbuotojo statusas. Jie gali tapti LKSB nariais ar tęsti narystę, jei prieš tai jos nebuvo nutraukę.

Šiuo metu savanoriauja keturi žmonės:

Darbuotojai savanoriai

Adam Wilson – savanoris pagalbininkas Vilniuje iš Didžiosios Britanijos, IFES InerAction,
Edita ir Nick Parham – vysto paramos strategiją,
Holger Lahayne rašo ir verčia teologinius straipsnius, publikuoja svetainėje lksb.lt;

Profesninę pagalbą teikia:

Vytautas Pangonis sukūrė svetainę lksb.lt ir techniškai-programiškai ją prižiūri,
Indrė Kupstienė padeda kurti plakatus ir reklaminius bukletus (taip pat padeda Vilniaus studentų grupėms);

Studentų grupėms padeda:

Kazys Butkus (Kauno studentams).

© Lietuvos krikščionių studentų bendrija | Kontaktai: info@lksb.lt