© Lietuvos krikščionių studentų bendrija

http://lksb.lt//naujienos/pranesimas-929.htm

PRESENCE konferencija studentams

{alt}
2017-01-11
Ar trokšti geriau suprasti Dievo misiją pasauliui ir universitetui? Ar nori įgyti praktinių gebėjimų bei idėjų, kaip tai daryti? Norėtum, kad kuo daugiau studentų Europoje pažintų Kristų? Tuomet kviečiame tave į Presence2017!

KAS YRA PRESENCE? Tai IFES (International Fellowship of Evangelical Students) organizuojama studentų velykinė evangelistinė konferencija, kurioje susirenka daugiau nei 2000 studentų iš visos Europos. Kartu švenčiame Velykas, atnaujiname vienybę ir viziją. Esame padrąsinami ir įgalinami per įvairius apmokymus, reikalingus Dievo misijai pasaulyje.
Dešimtosios konferencijos tema yra PRESENCE (artumas, akivaizda): norime prisiminti, kad Dievo artumas yra su mumis, ir mąstyti, kokią įtaką Jo artumas mūsų gyvenime daro mūsų buvimui universitete, artumui su kitais studentais.

KADA IR KUR? Šįkart konferencija vyks balandžio 13–18 d. Vokietijoje, Aschaffenburg mieste, Vokietijoje. Iškeliausime iš Lietuvos balandžio 12 d., grįšime 19 d. (su nakvyne viešbutyje kelionės metu).

KONFERENCIJOS TURINYS. Rytinėse sesijose skaitysime Jonos knygą, į kurią palydės Dr. Michael Ramsden (Ravi Zacharias International Ministry direktorius). Vėliau vyks skirtingų sričių seminarai (seminars) bei grupelės (tracks). Juose galėsi pagilinti savo supratimą krikščioniško gyvenimo temomis, gausi reikalingų apmokymų, kaip dalintis Evangelija savo kontekste ir kaip ją susieti su savo pomėgiais. Refleksijos metu siūloma daugybė kūrybingų būdų (response groups) savo patirčiai apmąstyti ir atsakyti į Dievo kvietimą. Registruodamiesi turite nurodyti, kuriuose iš jų dalyvausite. Visa reikalinga informacija yra čia: http://presence17.org/programmePRAKTINĖ INFORMACIJA. Konferencijoje gali dalyvauti studentai, vyresniųjų klasių moksleiviai ar ką tik pabaigę studijas. Vietų skaičius ribotas, todėl pirmenybė teikiama LKSB studentams. Būtinas gebėjimas be vertėjo suprasti ir bendrauti anglų kalba.

KELIONĖS KAINA
Registracija iki gruodžio 31 d. – 200 Eur.
Nuo sausio 1 d. iki kovo 25 d. – 210 Eur.

Į kainą įskaičiuota:
- dalyvio mokestis, maistas ir nakvynė konferencijos metu;
- kelionė autobusu;
- nakvynė viešbutyje su pusryčiais (pirmyn ir atgal)
- kelionės draudimas;

Neįskaičiuota:
- maistas kelionėje autobusu ir asmeninės išlaidos sustojimuose ar konferencijoje.

REGISTRACIJA:
1. aplankykite ir užsiregistruokite http://presence17.org/registration/lithuania
2. gausite el. laišku iš Sigitos patvirtinimą apie registraciją ir visą informaciją apie apmokėjimą, registracijos atšaukimą pan.
3. Užsiregistravus iki gruodžio 31 d., pavedimą į LKSB sąskaitą reikia padaryti iki sausio 7 d. visai arba daliai sumos (ne mažiau 75 Eur). Likusią sumos dalį galima pervesti iki kovo 1 d. || Registruojantis nuo sausio 1 d. iki kovo 25. - pirmą pavedimą padaryti per 7 d. nuo el.patvirtinimo gavimo (ne mažiau 85eur), likusią sumą galima apmokėti dalimis, bet ne vėliau kaip kovo 31 d.

Jei turite klausimų, drąsiai kreipkitės. Jei reikalinga parama, praneškite, ieškosime būdų padėti!!


Daugiau informacijos: http://presence17.org/ ; http://www.facebook.com/europeanstudentevangelismconference/?fref=nf
Sek naujienas mūsų Fb'o renginyje - http://www.facebook.com/events/607676449404949/?active_tab=discussion

Jeigu kiltų klausimų ar norėtum pakeisti registracijos duomenis, susisiek su Sigita: sigita@lksb.lt , 8 600 80578 arba Akvile: akvile@lksb.lt , 8 662 60087.


LKSB komanda

© Lietuvos krikščionių studentų bendrija
http://lksb.lt//naujienos/pranesimas-929.htm