© Lietuvos krikščionių studentų bendrija

http://lksb.lt//naujienos/pranesimas-925.htm

Stovykla baigusiesiems

{alt}
2016-08-29
Liepos 29–31 d. netoli Kauno įvyko pirmoji Lietuvoje LKSB draugų stovykla "Praktiškas krikščionis". Labai džiaugiamės nemažu dalyvavusių draugų būriu!

Pagrindinis kalbėtojas Adam Wilson (Adomas) atvyko į Lietuvą iš Londono specialiai tam, kad patarnautų mums šioje stovykloje. Kadangi Adomas anksčiau trejus metus gyveno Lietuvoje ir tarnavo LKSB, daugelis stovyklos dalyvių jį prisiminė. Kartu su Adomu gilinomės į Laišką kolosiečiams – mokėmės, kad mūsų tikėjimas būtų dar praktiškesnis. Prieš mokymus šlovindavome Dievą, o tai daryti mums padėjo Justas K., grojęs gitara. Rytais skyrėme laiko maldai, apmąstymams, taip pat fizinei mankštai.

Šeštadieno programą sudarė penki seminarai įvairiomis temomis. Seminare "Kaip sportuoti nepakenkus sau" Nerijus A. pasakojo apie bėgimą ir atskleidė daugelį sėkmingo sportavimo "paslapčių". Seminare "Artimi santykiai su Dievu, malda" Kristina D. pasidalino savo asmeninėmis maldos gyvenimo klaidomis ir su labai konkrečiais pavyzdžiais bei liudijimais pasakojo apie maldos pamokas bei patirtį misionierių mokykloje Kanadoje. Seminaro "Mokinystė" pabaigoje Gediminas D. netgi kvietė labai praktiškai taikyti tikėjimą ir nuplauti artimui kojas, ką ir darėme. Nic P. mokė savo seminaro dalyvius valdyti laiką, o Liuda B. pasakojo, kaip gelbėti žmonių gyvybę – parodė praktiškai, kaip daryti dirbtinį kvėpavimą ir kur tiksliai paspausti, norint padėti užspingusiam žmogui. Vakare LKSB generalinė sekretorė Sigita R. pristatė 2015-ųjų metų veiklos ir finansinę ataskaitą. Mokymų ir seminarų metu vaikai turėjo savo užsiėmimus. Už tai labai dėkojame savanoriams ir jų vadei Silvijai B.!

Dalyviai apie stovyklą atsiliepė teigiamai, daugelis išreiškė norą dalyvauti stovykloje ir kitais metais ir netgi padėti organizuoti. Štai keletas atsiliepimų iš dalyvių:

"Stovykla man ir mano vyrui labai patarnavo. Atsigavom dvasiškai, atrodo, kad kažkas buvo atstatyta mūsų santykyje su Dievu. Labiausiai stovykloje man patiko seminarai, nes buvo tikrai praktiški. Taip pat tai, kad buvo gilinamasi į vieną laišką bei klausimai po Adomo pasidalinimo buvo labai geri. Patiko vieta gamtos apsupty." (Ingrida I.)

"Labai fainas formatas, fainas laikas. Gavau asmeninių padrąsinimų ir buvau atgaivintas kažkiek. Labai patiko visa bendra atmosfera. Faini Dievo žmonės ir labai gera būt kartu. Darkart dėkoju jums ir mūsų Viešpačiui už stovyklą. Man tai tikrai buvo palaiminimas ir atgaiva." (Arnas M.)

Džiaugiamės pirmąja LKSB draugų stovykla ir tikimės, kad kitais metais ją vėl organizuosime. Kviečiame LKSB draugus į komandą!

LKSB

© Lietuvos krikščionių studentų bendrija
http://lksb.lt//naujienos/pranesimas-925.htm