© Lietuvos krikščionių studentų bendrija

http://lksb.lt//naujienos/pranesimas-869.htm

Kviečiame į "Ištirk krikščionybę" kurso apmokymus!

{alt}
2014-07-29
"Ištirk krikščionybę" kursas oficialiai pristatytas 2001 metais Didžiojoje Britanijoje. Tai buvo dešimties metų darbo rezultatas. Dar po dešimties metų kursas jau buvo naudojamas bent 50 pasaulio šalių. Šiandien jis yra išverstas į 27 kalbas (ir lietuvių k.!). Ši trumpa istorija padeda pamatyti kaip vystėsi "Ištirk krikščionybę" kursas. Tačiau labiau nei istoriją mes norėtume pristatyti patį kursą.

Kursas yra įrankis skelbti Evangeliją. Vienas ryškiausių kurso bruožų yra dėmesys į Evangeliją pagal Morkų. Jis leidžia pačiai Evangelijai pagal Morkų "kalbėti". Rico Tice, vienas iš kurso autorių, paaiškina kodėl buvo pasirinkta Evangelija pagal Morkų:

"Evangelija pagal Morkų yra trumpa ir labai paprasta. Mano širdies troškimas - kad kiekvienas bažnyčios narys – nuo 13 iki 87 metų – galėtų pasakyti: "žinai, galiu pasiūlyti savo kaimynui kartu skaityti Evangeliją pagal Morkų. Nėra sunku pirmiausiai melstis už juos, kad jie trokštu dvasinių dalykų, o po to ir už save, kad turėčiau drąsos pasakyti – "gal paskaitom Evangeliją pagal Morkų kartu?".

"Ištirk krikščionybę"
parengta pagal tris esmines Evangelijos pagal Morkų temas:
• Kas yra Jėzus – Jo tapatybė
• Kodėl Jėzus atėjo – Jo misija
• Ką reiškia sekti Jėzumi – Jo kvietimas

Tad kurso dalyviai nuosekliai susipažįsta su Biblijos tiesa apie kūriniją ir kūrėją, apie nuodėmę ir malonę, apie atpirkimą ir neišvengiamą pasirinkimą eiti su Jėzumi ar Jį atmesti, nes nėra vidurinio kelio.

Kursas susideda iš 7 dalių, rengiamų kas savaitę, ir vienos išvykos. Vieno susitikimo metu skiriama laiko pabendrauti ir/ar pavakarieniauti, trumpai diskusijai iš Evangelijos pagal Morkų ištraukos, peržiūrėti tos dienos vaizdo klipą ir, galiausiai, antrai diskusijai. Per septynias savaites kiekvienas dalyvis perskaito visą Evangeliją pagal Morkų.

Trokštame, kad "Ištirk krikščionybę" būtų naudingas ir vertingas įrankis Lietuvos bažnyčioms ir tikintiesiems siekiant pristatyti Evangeliją, padedant ją labiau suprasti ir kviečiant Lietuvos žmones susitaikyti su Dievu. Dėl to daug triūsėme, kad paruoštume kursą lietuvių kalba.

Todėl norime pakviesti Jus ir/ar Jūsų bažnyčios atstovus į "Ištirk krikščionybę" kurso pristatymą – apmokymą rugsėjo 13 d. Vilniuje arba rugsėjo 27 d. Šiauliuose, kurio metu supažindinsime su kurso medžiaga, struktūra, metodika bei turiniu.

Kiekvienas dalyvis po apmokymų bus pasiruošęs vesti kursą bei galės įsigyti kurso vedimui reikalingos medžiagos: DVD su vaizdo klipais, Vadovo knygą, kurioje yra visa reikalinga informacija kurso rengėjui ir vadovui, bei kurso dalyviui skirtą Užrašinę.

Nuo rugsėjo mėn. kursui vesti reikalingą medžiagą bus galima nusipirkti krikščioniškuose knygynuose.

Pristatomasis filmukas vadovams:Visais klausimams prašome kreiptis į "Ištirk krikščionybę" kurso koordinatorę Sigitą Rakauskaitę sigita@lksb.lt, 8-600-80578


INFORMACIJA APIE KURSO PRISTATYMĄ
Vilniuje, Krivūlės g. 12A salėje.
Rugsėjo 13 d., šeštadienį, nuo 10:00 iki 17:30

Šiauliuose, Ginkūnų dvare, Žeimių gatvė 7
Rugsėjo 27 d., šeštadienį, nuo 10:00 iki 17:30

Kaina: 25 LTL (su pietumis ir kavos pertraukėlėmis)
Registracija iki rugsėjo 10 d. (Vilniuje) ir rugsėjo 24 d. (Šiauliuose) el.paštu sigita@lksb.lt , 8-600-80578 (Sigita).

Apmokymų dalyviai turės galimybę įsigyti kurso medžiagą su nuolaida.


LKSB

© Lietuvos krikščionių studentų bendrija
http://lksb.lt//naujienos/pranesimas-869.htm